رشت ، خيابان امام ، روبروي شيريني فروشي آذرباني ، كوچه مرواريد تلفن : 3238294 - 0133
 
ثمين كارت طرف قرارداد با بهترين مراكز آموزشي ، ورزشي و  پزشكي
samincard

شركت ثمين پارسيان وارنا

به شماره ثبت 17902

مفتخر است با استعانت از پروردگار منان و همكاري شما عزيزان خدمتي نو با هدف ارتقاي وضع اقتصادي جامعه و شما عزيزان براي رفاه هرچه بيشتر قدم به عرضه فعاليت گذارد.
اين شركت با صدور كارتهاي تخفيف به شما عزيزان اين امكان را ميدهد با داشتن اين كارت در مراكز طرف قرارداد تا سقف چهل درصد تخفيف از مزاياي اين محصول بهره مند گرديد.
شما عزيزان مي توانيد با خريد يك كارت به هر اندازه به مدت يكسال از مراكزي مانند استخرها ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، باشگاه هاي ورزشي استفاده و از تخفيف مندرج بهره مند گرديد.
بهترین راه برای این نوع تحقیق، آنالیز هزینه های اقشار جامعه بود و به این نتیجه رسیدیم اگر فردی بخواهد رفاه خانواده خود را به طور نسبی افزایش دهد باید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب نماید.

1-    مدیریت هزینه ها یا کاهش هزینه ها

2-    مدیریت درآمد یا افزایش درآمد سرپرست خانواده

فاز اصلی کار شرکت به صورت مستقیم با موضوع کاهش هزینه های خانوار مرتبط می باشد .
شرکت ثمین پارسیان وارنا در گام اول اقدام به عرضه ی کارت های تخفیفی و خدماتی  در سطح اقشار جامعه نموده و با اجرای این فاز خواهد توانست به صورت نسبی به هدف خود (افزایش رفاه خانوار) نزدیک گردد.

 مدیریت هزینه ها به سه روش مقدور می باشد :

  •  حذف خرید های غیر ضروری 
  •  کاهش مبلغ پرداختی بابت ما یحتاج زندگی
  • خرید اجناس مرغوب و با کیفیت
اردبیلافتتاح کارگزاری ثمین کارت پارسیان در استان خراسان رضوی
با یاری خداوند متعال ثمین کارت پارسیان به استان خراسان رضوی(مشهد مقدس)راه یافت،با افتتاح کارگزاری ثمین پارسیان در استان خراسان ساکنین استان و دارندگان کارت ثمین پارسیان محترم نیز می توانند از خدمات تخفیف در شبکه تخفیف برخوردار گردند.....
خبر 2راه اندازي ثمين كارت هاي پزشكي ، گردشگري و ...
افزون بر این هم برای تأمین بخش اندکی از درآمدهای نمایشگاه و هم برای آنکه حضور شرکت کنندگان هدفمند شود و نمایشگاه به جای شکل‌گیری یک محل تفریحی شلوغ با آمارهای میلیونی، به نمایشگاهی با بازدیدکننده واقعی مبدل شود، از مراجعین به نمایشگاه کتب همچون برخی دیگر از نمایشگاه‌ها، ورودیه‌ای هرچند اندک دریافت شود.
جديدترين پذيرندگان
پربازديدترين پذيرندگان
پيوندهاي مفيد
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به شركت ثمين پارسيان وارنا مي باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون