رشت ، خيابان امام ، روبروي شيريني فروشي آذرباني ، كوچه مرواريد تلفن : 3238294 - 0133
 
ثمين كارت طرف قرارداد با بهترين مراكز آموزشي ، ورزشي و پزشكي
samincard
شهر بازی الماس شهر
samin
nuroz

تخفیف کارت ثمین پارسیان استان اردبیل
 
تخفیف کارت ثمین پارسیان ، کارتی  است که شما شهروندان گرامی با در دست داشتن آن میتوانید از صدها مرکز  خدماتی، مراکز پزشکی و بیمارستانی، دندانپزشکی ..... در شهر و استان خود و هزاران مرکز در سطح کشور، درصد معینی تخفیف بگیرید.
این مراکز شامل پزشکان متعدد، دندانپزشکان، آزمایشگاهها، کلینیک ها، هتل ها،مراکز تفریحی ، استخرها  و ... میباشد.
یعنی شما میتوانید یا استفاده از خدمات هزاران مرکز طرف قرارداد با تخفیف کارت ثمین پارسیان ، بسته به نوع خدماتی که ارائه میکنند،تا 50%درصد تخفیف برخوردار شوید.
تخفیف کارت ثمین پارسیان  یکساله صادر می شود که در طی این مدت، شما میتوانید بدون هیچ قید و شرط و بدون هیچ محدودیتی از نظر دفعات مراجعه و ارزش ریالی خریدتان از مراکز طرف قرارداد با شرکت به عنوان مرکز صادرکننده این کارت، تخفیف مشخص و قطعی بگیرید.
هزینه اشتراک یکساله و بدون محدودیت کارت تخفیف ثمین پارسیان در استان اردبیل برای دارندگان عادی به مبلغ 30000 تومان میباشد.
تخفیف کارت ثمین پارسیان از جنس PVC  میباشد.
کسانی که فقط در طی یک یا دو روز، بیش از مبلغ ناچیزی که برای تهیه تخفیف کارت ثمین پارسیان پرداخت کرده اند، از مراکز متعدد  در سراسر کشور (استانهای دارای نمایندگی)تخفیف گرفته اند.
پس شما یک بار تخفیف کارت ثمین پارسیان را  خریداری میکنید و تا یک سال، از تخفیف هزاران مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور(استانهای دارای نمایندگی) بهره مند میشوید.
این یعنی کاهش هزینه های زندگی تا 50٪، اصلاح الگوی مصرف و ایجاد فرهنگ پس انداز، حذف عادت چانه زنی و حفظ پرستیژ، آگاهی از بهترین مراکز، مهار تورم و گرانی و ...

 

اردبیلافتتاح کارگزاری ثمین کارت پارسیان در استان خراسان رضوی
با یاری خداوند متعال ثمین کارت پارسیان به استان خراسان رضوی(مشهد مقدس)راه یافت،با افتتاح کارگزاری ثمین پارسیان در استان خراسان ساکنین استان و دارندگان کارت ثمین پارسیان محترم نیز می توانند از خدمات تخفیف در شبکه تخفیف برخوردار گردند.....
خبر 2راه اندازي ثمين كارت هاي پزشكي ، گردشگري و ...
افزون بر این هم برای تأمین بخش اندکی از درآمدهای نمایشگاه و هم برای آنکه حضور شرکت کنندگان هدفمند شود و نمایشگاه به جای شکل‌گیری یک محل تفریحی شلوغ با آمارهای میلیونی، به نمایشگاهی با بازدیدکننده واقعی مبدل شود، از مراجعین به نمایشگاه کتب همچون برخی دیگر از نمایشگاه‌ها، ورودیه‌ای هرچند اندک دریافت شود.
جديدترين پذيرندگان
    پربازديدترين پذيرندگان
      پيوندهاي مفيد
        طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون