رشت ، خيابان امام ، روبروي شيريني فروشي آذرباني ، كوچه مرواريد تلفن : 3238294 - 0133
 
ثمين كارت طرف قرارداد با بهترين مراكز آموزشي ، ورزشي و پزشكي
samincard
شهر بازی الماس شهر
samin
nuroz
 
سفارش کارت تخفیف
جهت سفارش و اخذ كارت تخفیف ثمین پارسیان در قسمت سفارشات فرم مربوطه را پر نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.
پذیرش نماینده
برای درخواست نمایندگی از شرکت ثمین پارسیان وارنا می بایست اطلاعات اولیه خود را برای ما ارسال نمایید.
خدمات پس از فروش
شرکت ثمین پارسیان وارنا با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و نمایندگیهای مجاز در سراسر کشور......
بیشتر بدانید

مزایای استفاده از کارت تخفیف ثمین پارسیان:

امروزه فعاليت بيشتر در جهت افزايش سطح درآمد از يک سو و تلاش براي کاهش هزينه هاي خانوار از سويديگر تبديل به دو هدف اصلي اکثر افراد جهت آسايش و رفاه بيشتر گشته است. در اين بين برخي آسايش و رفاه را فقط در افزايش درآمد جستجو مي کنند غافل از اينکه کاهش هزينه هاي خانوار ميتواند راه حل ساده تر و موثرتري جهت دستيابي به رفاه باشد. گاهي با يک انديشه وعمل درست شما ميتوانيد از درآمد کنوني خود مثلاً 30 درصد بيشتر بهره ببريد. يعني اگر شما در حال حاضر به عنوان مثال ماهيانه يک ميليون تومان درآمد داريد ميتوانيد بدون هيچ کار و زحمت اضافي بلکه تنها با يک انديشه و عمل درست به مثابه فردي که يک ميليون و سيصد هزار تومان در ماه درآمد دارد خرج کنيد و اين دقيقاً امکان پذير نيست مگر با راهکار طرح کارت تخفیف ثمین پارسیان ، شبکه سراسری تخفیفات ثمین پارسیان کارت با روند گسترش مداوم مسیر تعادل در هزینه های زندگی شهروندان را طی می نماید، شما عزیزان با در اختیار داشتن این کارت و مراجعه به کتابچه راهنما و همچنین استفاده از اطلاعات به روز شده در سایت  رسمی شرکت می توانید به این مراکز مراجعه نموده و مایحتاج خود را تهیه نمایید و مبالغ قابل توجهی از هزینه های خود را پس انداز نمایید. اعتبار این کارت ها یکساله بوده و قابلیت تمدید مجدد در طی مدت اعتبار را داراست. با استفاده از ثمین کارت پارسیان گامی موثر در رشد اقتصادی خانواده خود بردارید.


اردبیلافتتاح کارگزاری ثمین کارت پارسیان در استان خراسان رضوی
با یاری خداوند متعال ثمین کارت پارسیان به استان خراسان رضوی(مشهد مقدس)راه یافت،با افتتاح کارگزاری ثمین پارسیان در استان خراسان ساکنین استان و دارندگان کارت ثمین پارسیان محترم نیز می توانند از خدمات تخفیف در شبکه تخفیف برخوردار گردند.....
خبر 2راه اندازي ثمين كارت هاي پزشكي ، گردشگري و ...
افزون بر این هم برای تأمین بخش اندکی از درآمدهای نمایشگاه و هم برای آنکه حضور شرکت کنندگان هدفمند شود و نمایشگاه به جای شکل‌گیری یک محل تفریحی شلوغ با آمارهای میلیونی، به نمایشگاهی با بازدیدکننده واقعی مبدل شود، از مراجعین به نمایشگاه کتب همچون برخی دیگر از نمایشگاه‌ها، ورودیه‌ای هرچند اندک دریافت شود.
جديدترين پذيرندگان
    پربازديدترين پذيرندگان
      پيوندهاي مفيد
        طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط سارگون